Počet položek: 0 0,- Kč
GSM ALARMY
bezdrátové elektronické zabezpečovací systémy

O zabezpečení objektů

Zabezpečení majetku spolu se zajištěním bezpečí rodiny je základní potřebou člověka. Zabezpečovací systémy se za poslední desetiletí staly běžnou součástí vybavení firem, ale i domácností. V ČR je chráněno formou EZS (elektronické zabezpečovací systémy) chráněno 5% domácností. Pro srovnání v Belgii alarm vlastní 16 % domácností. Prevence kriminality a zabezpečovací technika se dnes stávají nedílnou součástí nové výstavby. Funkce EZS nekončí jen u zjištění případného pachatele, vandala, ale umožňují také spínat topení pomocí SMS zprávy, informovat o záplavě v objektu nebo kontrolovat příchod i odchod dětí do školy. 

 


Alarmy do domu dnes nahrazují klasické vyvolání poplachu pomocí sirény při napadení nemovitosti. Jedná se o signalizaci poplachu přes přenosové zařízení směrem k majiteli na mobilní telefon či na pult centrální ochrany některé z bezpečnostních agentur. V případě napadení vyjíždí na místo speciální zásahová jednotka hlídací agentury. Přenos na pult je pomocí telefonní linky, GSM sítě, rádiové linky atd.


V současné době většina komerčních objektů využívá k zabezpečení objektu tzv. Elektronickou zabezpečovací signalizaci s připojením na Pult centralizované ochrany (PCO).
 

V České republice dochází každoročně k několika tisícům případů násilného vniknutí do rekreačních objektů. 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace