Počet položek: 0 0,- Kč
GSM ALARMY
bezdrátové elektronické zabezpečovací systémy

Sestavy alarmů GSM Guard

Jedná se o sestavy alarmů GSM Guard vhodné především pro zabezpečení chat a chalup a použitelné také pro zabezpečení bytů a rodinných domů.

Popis systému

Pomocí bezdrátového alarmu LCD GSM Guard 2 zabezpečíte libovolný objekt proti vniknutí. Díky bezdrátovému řešení je instalace snadná i pro laika, není nutné vrtat zdi ani tahat žádné kabely. Stačí rozmístit senzory a čidla na patřičná místa v rozsahu až 100 metrů od centrály alarmu. Navíc naše řešení obsahuje kromě běžných poplašných zvukových sirén také GSM modul, pomocí kterého Vás alarm upozorní až na pět přednastavených telefonních čísel o vniknutí do objektu. Další velkou výhodou je možnost dálkového ovládání alarmu pomocí mobilního telefonu. Není také nutné si pamatovat žádné piny ani jiná hesla. Ke každému alarmu dostanete hned několik dálkových ovládání (podobné řešení jako centrál u automobilu), kde pomocí jednoho tlačítka alarm vypnete nebo zapnete.

Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

Jak to funguje

1. Čidlo zpozoruje narušení objektu a předá impuls centrální jednotce. Centrální jednotka spustí poplach, zapne sirénu a začne okamžitě vytáčet telefonní čísla uložená v jednotce.

2. Mobilní operátor spojí jednotku s mobilem uživatele. Uživateli dorazí formou SMS zpráva s názvem zóny, která byla narušena. Dále uživatel přijme běžný hovor, kdy díky vestavěnému mikrofonu může odposlouchávat dění v zajištěném objektu.

3. Uživatel muže kdykoliv konfigurovat nebo ovládat centrálu pomocí SMS. Mobilní operátor spojí uživatele s jednotkou.

4. Po přijmutí konfigurační nebo ovládací SMS se centrála dle potřeb nastaví nebo přepne do hlídaného nebo nehlídaného stavu.

Copyright © hupo-alarmy.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© hupo-alarmy.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace